Hakkımızda

Turizm Ajansı’ndan merhaba!

Bugün itibariyle turizm profesyonellerinin ve seyahat endüstrisine ilgi duyanların takip edeceği yeni bir platform olarak yayın hayatına başladık.

Platform diyoruz; çünkü Turizm Ajansı, salt seyahat sektörü hakkında haberler yapan, güncel gelişmeleri anlık takip eden online bir gazete olmayacak!

Araştırmaları, anket ve proje sayfaları ile daha çok kişi ve kuruluşun katıldığı, yararlandığı bir sanal buluşma mekanı, eskilerin deyimiyle turizmin agorası, nabzının tutulduğu yer haline gelmeyi hedefliyor.

Ama tabii esas işimiz habercilik…

Sosyal medya odaklı ve video ağırlıklı haberlerimiz ile iddialı bir haber sitesi olma hedefinde. Turizm sektöründe sesini duyuramayanların sesi, gündeme gelmeyen soru ve sorunların da takipçisi olmayı hedefliyor.

Turizm Ajansı, aynı zamanda bir medya merkezi olacak.

Turizm sektörü ve alt sektörlerdeki firmaların tanıtım ve haber bültenleri ile gündeme dönük açıklama ve duyurularına yer verirken, tüm bu bilgi, görsel ve dokümanları kullanmak isteyenler için de ayrıca hizmet veren bir kanal olacak.

Bu sektörde çalışanların, hizmet ve ürün sağlayanların, turizme meraklıların okuyacağı yeni bir mecraya, farklı bir sese ihtiyaç olduğu kanısındayız.

Ekonominin lokomotifi turizm sektörü son yıllarda güncel siyasi ve toplumsal gelişmelerden, global olaylardan ilk etkilenen sektörlerin başında geldi.

Turizm Ajansı, sektörün ihtiyaç ve beklentileri dikkate alınarak, ülke turizmine katma değer sağlama misyonuyla kuruldu.

Yayınlarımızda gazeteciliğin gerektirdiği ahlaki duruş ve ilkelerden taviz vermeyeceğiz. Sadece turizmin tarafı olacağız.

Turizm Ajansı, 7/24 çalışan sektördeki gözünüz olacak.

Sayfaları çevirmeye (tıklamaya) başlayın!

Hoş geldiniz…